Monitor - Asus Tuf Gaming VG27AQML1A-W - 27 Inch / 2K / IPS / 260 Hz / 1 Ms
- 1,635.00ლ1,790.00ლ (-9%)
- Code: 8342
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Asus
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Asus |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 260 Hz |
| Response Time | 1 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | 360 ° |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | Yes |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | asus.com |
Related Products