Monitor - Benq EW2880U - 28 Inch / 4K / IPS / 60 Hz / 5 Ms
- 1,238.00ლ1,451.00ლ (-15%)
- Code: 2393
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 3 year
- Brand: Benq
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Benq |
| Screan Size | 28 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 3840 x 2160 - 4K |
| Screen Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, Type-C |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | Yes |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | benq.com |
Related Products