Monitor - Philips 27M2N6501L/00 - 27 Inch / 2K / OLED/ 240 Hz / 0.03 Ms
- 1,559.00ლ1,740.00ლ (-11%)
- Code: 7398
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Philips
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Philips |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 240 Hz |
| Response Time | 0.03 Ms |
| Matrix Type | OLED |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | 360 ° |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | White |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | co.uk |
Related Products