Computer Desk - Trust GXT 709W Luminus RGB Desk White
- 436.00ლ545.00ლ (-20%)
- Code: 4843
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 3 month
- Brand: Trust
- Category: Tables
- Delivery Terms
- More Details
Color: White
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Trust |
| Width | 120 cm |
| Length | 60 cm |
| Height | 75 cm |
| Light | Yes |
| Color | White |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | trust.com |
Related Products