Monitor - Aoc Q27B3MA - 27 Inch / 2K / VA / 75 Hz / 4 Ms
- 376.00ლ437.00ლ (-14%)
- Code: 5799
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 3 year
- Brand: Aoc
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Aoc |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 75 Hz |
| Response Time | 4 Ms |
| Matrix Type | VA |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display |
| Height adjustable | No |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | Yes |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | aoc.com |
Related Products