Monitor - Dell Alienware AW2725DM - 27 Inch / 2K / IPS / 180 Hz / 1 Ms
- 799.00ლ890.00ლ (-11%)
- Code: 8357
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 3 year
- Brand: Dell
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Dell |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 180 Hz |
| Response Time | 1 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | 360 ° |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | No |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | dell.com |
Related Products