Monitor - Dell Alienware AW2725QF - 27 Inch / 4K / IPS / 180 Hz / 0.5 Ms
- 1,849.00ლ2,000.00ლ (-8%)
- Code: 8356
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 3 year
- Brand: Dell
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Dell |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 3840 x 2160 - 4K |
| Screen Refresh Rate | 180 Hz |
| Response Time | 0.5 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 600 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB, Type-C |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | 360 ° |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | No |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | dell.com |
Related Products