Monitor - Gigabyte GS27QXA - 27 Inch / 2K / IPS / 240 Hz / 1 Ms
- 800.00ლ932.00ლ (-15%)
- Code: 6229
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Gigabyte
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Gigabyte |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 240 Hz |
| Response Time | 1 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display |
| Height adjustable | No |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | gigabyte.com |
Related Products