Monitor - Lenovo L27Q-41 - 27 Inch / 2K / IPS / 100 Hz / 1 Ms
- 649.00ლ750.00ლ (-14%)
- Code: 8144
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: lenovo
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Lenovo |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 1 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | No |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Silver |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | lenovo.com |
Related Products