Monitor - Msi MAG 322RDF E16 - 31.5 Inch / 4K / IPS / 320 Hz / 0.5 Ms
- 1,979.00ლ2,190.00ლ (-10%)
- Code: 8196
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Msi
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Msi |
| Screan Size | 31.5 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 3840 x 2160 - 4K |
| Screen Refresh Rate | 320 Hz |
| Response Time | 0.5 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | msi.com |
Related Products