ნოუთბუქი - Lenovo Legion 5 T5AHP10 - 15.1 Inch / OLED / AMD Ryzen™ 7 260 / 32GB D5 / 512GB / RTX 5050 8GB
- 3,999.00ლ4,290.00ლ (-7%)
- კოდი: 8804
- მარაგშია - დიდი დიღომი
- გარანტია:
- ბრენდი: lenovo
- კატეგორია: ნოუთბუქები
- მიწოდების პირობები
- დეტალური მახასიათებლები
მეხსიერების მოცულობა: 32 GB
16 GB
32 GB
|
|
|
| დეტალური აღწერილობა | |
| ბრენდი | Lenovo |
| ტიპი | სათამაშო, სარენდერო |
| პროცესორის მწარმოებელი | AMD |
| პროცესორის ტიპი | AMD |
| პროცესორის თაობა | AMD Ryzen™ 7 |
| მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მეხსიერების მოცულობა | 32 GB |
| M2 SSD | 512 GB |
| SSD ვინჩესტერი | არა |
| HDD ვინჩესტერი | არა |
| ვიდეობარათი | RTX 5050 8 GB |
| ეკრანის ზომა | 15.1 Inch |
| რეზოლუცია | 2560 x 1600 - 2K |
| განახლების სიხშირე | 165 Hz |
| მატრიცის ტიპი | OLED |
| კლავიატურის განათება | კი |
| Touch Screen | არა |
| დისკის წამკითხველი | არა |
| Lan - პორტი | კი |
| თითის ანაბეჭდი | არა |
| კონვერტირებადი | არა |
| ფერი | შავი |
| მდგომარეობა | ახალი |
მსგავსი პროდუქცია