Curved Monitor - Msi Mpg 275CQRXF - 27 Inch / 2K / VA / 240 Hz / 0.5 Ms
- 1,147.00ლ1,323.00ლ (-14%)
- Code: 6408
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Msi
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Msi |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Curved |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 240 Hz |
| Response Time | 0.5 Ms |
| Matrix Type | VA |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB, Type-C |
| Height adjustable | No |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | No |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 100 x 100 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | msi.com |
Related Products