Monitor - Xiaomi A27Ui ELA6221EU - 27 Inch / 4K / IPS / 60 Hz / 1 Ms
- 599.00ლ990.00ლ (-40%)
- Code: 7300
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Xiaomi
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Xiaomi |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 3840 x 2160 - 4K |
| Screen Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 1 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 360 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display, USB, Type-C |
| Height adjustable | Yes |
| Monitor Tilt Angle | 360 ° |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 75 x 75 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | mi.com |
Related Products