ნოუთბუქი - Acer
- 3,499.00ლ3,730.00ლ (-7%)
- კოდი: 9109
- მარაგშია
- გარანტია: 2 წელი
- ბრენდი: Acer
- კატეგორია: ნოუთბუქები
- მიწოდების პირობები
- დეტალური მახასიათებლები
|
|
|
| დეტალური აღწერილობა | |
| ბრენდი | Acer |
| ტიპი | სათამაშო, სარენდერო |
| პროცესორის მწარმოებელი | Intel |
| პროცესორის ტიპი | Intel® Core™ i5 |
| პროცესორის თაობა | 12 Gen |
| მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მეხსიერების მოცულობა | 16 GB |
| M2 SSD | 512 GB |
| SSD ვინჩესტერი | არა |
| HDD ვინჩესტერი | არა |
| ვიდეობარათი | RTX 3060 6 GB |
| ეკრანის ზომა | 17.3 Inch |
| რეზოლუცია | 1920 x 1080 - Full HD |
| განახლების სიხშირე | 144 Hz |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| კლავიატურის განათება | კი |
| Touch Screen | არა |
| დისკის წამკითხველი | არა |
| Lan - პორტი | კი |
| თითის ანაბეჭდი | არა |
| კონვერტირებადი | არა |
| ფერი | შავი |
| მდგომარეობა | ახალი |
მსგავსი პროდუქცია