ნოუთბუქი - Asus Rog Strix G18 - 18 Inch / IPS / AMD Ryzen™9 8940HX / 32GB D5 / 1TB / RTX 5060 8GB
- 5,699.00ლ6,200.00ლ (-9%)
- კოდი: 8439
- მარაგშია - დიდი დიღომი
- გარანტია: 2 წელი
- ბრენდი: Asus
- კატეგორია: ნოუთბუქები
- მიწოდების პირობები
- დეტალური მახასიათებლები
|
|
|
| დეტალური აღწერილობა | |
| ბრენდი | Asus |
| ტიპი | სათამაშო, სარენდერო |
| პროცესორის მწარმოებელი | AMD |
| პროცესორის ტიპი | AMD |
| პროცესორის თაობა | AMD Ryzen™ 9 |
| მეხსიერების ტიპი | DDR5 |
| მეხსიერების მოცულობა | 32 GB |
| M2 SSD | 1 TB |
| SSD ვინჩესტერი | არა |
| HDD ვინჩესტერი | არა |
| ვიდეობარათი | RTX 5060 8 GB |
| ეკრანის ზომა | 18 Inch |
| რეზოლუცია | 1920 x 1080 - Full HD |
| განახლების სიხშირე | 240 Hz |
| მატრიცის ტიპი | IPS |
| კლავიატურის განათება | კი |
| Touch Screen | არა |
| დისკის წამკითხველი | არა |
| ფერი | შავი |
| მდგომარეობა | ახალი |
მსგავსი პროდუქცია