Laptop - Acer Nitro V - 15.6 Inch / i7 13620H / IPS / 16GB D5 / 512GB / RTX 4050 6GB
- 3,299.00ლ3,799.00ლ (-14%)
- Code: 5669
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 3 year
- Brand: Acer
- Category: Laptops
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Acer |
| Type | For Office, For Gaming |
| Cpu Manufacturer | Intel |
| Cpu Type | Intel® Core™ i7 |
| Cpu Generation | 13 Gen |
| Ram Type | DDR5 |
| Ram Capacity | 16 GB |
| M2 SSD | 512 GB |
| SSD Hard Drive | No |
| HDD Hard Drive | No |
| Video Card | RTX 4050 6 GB |
| Screan Size | 15.6 Inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Matrix Type | IPS |
| Keyboard Lighting | Yes |
| Touch Screen | No |
| DVD-RW | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
Related Products