Monitor - Dahua DHI-LM27-C301B - 27 Inch / 2K / IPS / 100 Hz / 5 Ms
- 393.00ლ458.00ლ (-15%)
- Code: 5765
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Dahua
- Category: Monitors
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Dahua |
| Screan Size | 27 Inch |
| Screan Type | Flat |
| Screan Resolution | 2560 x 1440 - 2K |
| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 5 Ms |
| Matrix Type | IPS |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Interfaces | HDMI, Display |
| Height adjustable | No |
| Monitor Tilt Angle | Standard |
| Viewing Angle | 178°/178° |
| 3.5mm Audio Jack | Yes |
| Speakers | No |
| Vesa Mount Support | Yes - 75 x 75 mm |
| Web Cam | No |
| Touch | No |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Link of Manufacturer | dahuasecurity.com |
Related Products