Laptop - Acer AGSP14-31PT 14 - 14 Inch / IPS / i3 N355 / 16GB D5 / 512GB / Onboard
- 1,599.00ლ2,090.00ლ (-24%)
- Code: 7786
- In Stock - Didi Dighomi
- Warranty: 2 year
- Brand: Acer
- Category: Laptops
- Delivery Terms
- More Details
|
|
|
| Full Specifications | |
| Brand | Acer |
| Type | For Office |
| Cpu Manufacturer | Intel |
| Cpu Type | Intel® Core™ i3 |
| Ram Type | DDR5 |
| Ram Capacity | 16 GB |
| M2 SSD | 512 GB |
| SSD Hard Drive | No |
| HDD Hard Drive | 512 GB |
| Video Card | Onboard |
| Screan Size | 14 Inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Matrix Type | IPS |
| Keyboard Lighting | No |
| Touch Screen | Yes |
| DVD-RW | No |
| Color | Silver |
| Condition | New |
Related Products